Kontakti

VETO d.o.o. 

Brčničeva 25
1231 Ljubljana - Črnuče

E: info@veto.si

 

 

TRGOVINA oz. MALOPRODAJA

E: maloprodaja@veto.si

 

KOMERCIALA oz. VELEPRODAJA

E: info@veto.si

SVETOVANJE KONČNIM KUPCEM (B2C)

E: svetovanje@veto.si

 

SERVIS IN TEHNIČNA PODPORA

E: servis@veto.si

 

 

ELTRON d.o.o.

Šuceva ulica 56
4000 Kranj

T: 080 16 18
E: info@eltron.si

 

OGREVANJE, HLAJENJE, PREZRAČEVANJE IN VODOVOD 

T: 04 828 05 55

Jana Logar Tomec, poslovodkinja
M: 041 659 582
E: jana.logar@eltron.si

 

 

 

SALON KOPALNIC IN KERAMIKE 

T: 04 828 05 65

VODOTERM RADOMLJE d.o.o.

Škrjančevo 8
1235 Radomlje

T: 080 26 60
E: info@vodoterm.si

OGREVANJE, HLAJENJE, PREZRAČEVANJE IN VODOVOD 

M: 041 659 591
E: info@vodoterm.si

INOX PROGRAM

M: 041 364 972 
E: i.slevec@vodoterm.si

 

SALON KOPALNIC IN KERAMIKE 

M: 041 659 593
E: kopalnice@vodoterm.si

 

 

MEGATERM d.o.o. - PE Nova Gorica 

Cesta 25.junija 1g, Kromberk
5000 Nova Gorica

T: 05 333 40 77
T: 05 333 40 76
M: 041 659 592
E: info@megaterm.si

 

KOMERCIALA

Jure Birsa
M: 040 816 502
E: jure@megaterm.si

Gorazd Bavčar
M: 041 715 993
E: gorazd@megaterm.si

 

TEHNIČNA PODPORA

Mitja Bratina
M: 041 437 541 
E: mitja@megaterm.si

 

SALON KERAMIKE

Roman Marušič
M: 051 629 672
E: roman@megaterm.si

Petra Fabčič
M: 051 649 204  
E: keramika@megaterm.si

 

RAČUNOVODSTVO

Dolores Kodrič  
E: info@megaterm.si

Mojca Murovec 
E: mojca@megaterm.si

 

MEGATERM d.o.o. - PE Postojna

Tržaška cesta 84
6230 Postojna

T: 05 726 21 96
M: 041 376 113 
E: postojna@megaterm.si

 

KOMERCIALA

Sašo Mele
M: 051 677 672
E: saso@megaterm.si

 

MEGATERM d.o.o. - PE Koper

Ulica 15.maja 6
6000 Koper

T: 08 205 65 37
E: koper@megaterm.si

 

KOMERCIALA

David Blaško
M: 040 500 212
E: david@megaterm.si

SLADA d.o.o.

Plinarniška 4a
3000 Celje

info@slada.si

TRGOVINA

Splošni kontakt:
T: 03 490 47 70
T: 03 490 47 78
M: 051 626 793

Sandi Kok
E: sandi.kok@slada.si

Milan Brodej
E: milan.brodej@slada.si

Vlasta Gošar
M: 031 671 236
T: 03 490 47 73
E: vlasta.gosar@slada.si

 

TEHNIČNA PODPORA

Renato Brodar
M: 040 736 173
E: renato.brodar@slada.si

SKLADIŠČE

Tadej Vidmar:
M: 040 240 904

Miha Kitek:
M: 051 626 793

 

MARKETING

Aleksander Polšak
M: 031 753 772
E: aleksander.polsak@slada.si

 

VODSTVO

Slavica Vidmar
E: slavica.vidmar@slada.si

Darko Polšak
E: darko.polsak@slada.si

 

5 FIVER d.o.o.

Šercerjeva ulica 22
4240 Radovljica

T: 059 072 950
T: 059 072 951
M: 041 611 445
E: info@fiver.si

MEŽA d.o.o.

Na produ 80
2391 Prevalje

T: 02 824 62 46
E: info@meza.si

INHOUSE d.o.o. - PE BELTINCI

Panonska ulica 1a
9231 Beltinci

T: 08 205 70 24
M: 041 239 133
E: info@inhouse.si

Kliknite za nalaganje zemljevida