Kontakti

VETO d.o.o. 

Brčničeva 25
1231 Ljubljana - Črnuče

E: info@veto.si

 

 

TRGOVINA oz. MALOPRODAJA

Boris Prevodnik, vodja maloprodaje
M: 031 632 583
E: b.prevodnik@veto.si

Marko Povše
M: 041 360 795
E: m.povse@veto.si

Splošni kontakt:
T: 01 580 91 00
T: 01 580 91 14
E: maloprodaja@veto.si

 

KOMERCIALA oz. VELEPRODAJA

Milan Knap, vodja veleprodaje
M: 041 959 173
E: m.knap@veto.si

Dušan Jauh
M: 051 372 601
E: d.jauh@veto.si

Grega Osenjak
M: 051 375 329
E: g.osenjak@veto.si

Tilen Skok
M: 031 810 521
E: t.skok@veto.si

Splošni kontakt:
E: info@veto.si

TEHNIČNA PODPORA 

Damir Žeželj, vodja tehnične podpore
M: 041 659 584
E: d.zezelj@veto.si

Andrej Jakop
M: 041 659 043
E: a.jakop@veto.si

Djuro Penov
M: 041 659 585
E: d.penov@veto.si

Jan Krajger
M: 031 838 246
E: j.krajger@veto.si

Anže Korošec
M: 040 933 845
E: a.korosec@veto.si

Jernej Nunar
M: 051 613 489
E: j.nunar@veto.si

Urša Ude
M: 051 466 430
E: u.ude@veto.si

Marko Bizjak
M: 041 874 333
E: m.bizjak@veto.si

Jernej Škof
M: 041 659 587
E: j.skof@veto.si

Matjaž Strušnik
M: 041 659 477
E: m.strusnik@veto.si

 

 

 

 

 

SKLADIŠČE in LOGISTIKA 

Tomaž Osterman, vodja skladišča in logistike
M: 041 659 594
E: t.osterman@veto.si

Tilen Žlebnik
M: 040 672 726

 

RAČUNOVODSTVO

Gregor Frelih, vodja računovodstva
M: 041 366 727
E: g.frelih@veto.si

Danijela Šmid
T: 01 580 91 35
E: d.smid@veto.si

Jolanda Bašelj
T: 01 580 91 36
E: j.baselj@veto.si

 

 

MARKETING

Špela Eržen 
M: 031 234 896
E: s.erzen@veto.si

Katja Podbevšek 
M: 041 659 514
E: k.podbevsek@veto.si

ELTRON d.o.o.

Šuceva ulica 56
4000 Kranj

T: 080 16 18
E: info@eltron.si

 

OGREVANJE, HLAJENJE, PREZRAČEVANJE IN VODOVOD 

Splošni kontakt:
T: 04 828 05 55

Jana Logar Tomec, poslovodkinja
M: 041 659 582
E: jana.logar@eltron.si

 

 

 

SALON KOPALNIC IN KERAMIKE 

Splošni kontakt:
T: 04 828 05 65

VODOTERM RADOMLJE d.o.o.

Škrjančevo 8
1235 Radomlje

T: 080 26 60
E: info@vodoterm.si

OGREVANJE, HLAJENJE, PREZRAČEVANJE IN VODOVOD 

M: 041 659 591

 

INOX PROGRAM

M: 041 364 972 
E: i.slevec@vodoterm.si

 

SALON KOPALNIC IN KERAMIKE 

M: 041 659 593
E: kopalnice@vodoterm.si

 

 

MEGATERM d.o.o. - PE Nova Gorica 

Cesta 25.junija 1g, Kromberk
5000 Nova Gorica

E: info@megaterm.si

 

 

TRGOVINA 

T: 05 333 40 77
T: 05 333 40 76
M: 041 659 592

 

KOMERCIALA

Jure Birsa
M: 040 816 502
E: jure@megaterm.si

Gorazd Bavčar
M: 041 715 993
E: gorazd@megaterm.si

 

TEHNIČNA PODPORA

Mitja Bratina
M: 041 437 541 
E: mitja@megaterm.si

 

SALON KERAMIKE

Roman Marušič
M: 040 166 014 
E: keramika@megaterm.si

Petra Fabčič
M: 051 649 204  
E: keramika@megaterm.si

 

RAČUNOVODSTVO

Dolores Kodrič  
E: info@megaterm.si

Mojca Murovec 
E: mojca@megaterm.si

 

MEGATERM d.o.o. - PE Postojna

Tržaška cesta 84
6230 Postojna

E: saso@megaterm.si

 

 

TRGOVINA

T: 05 726 21 96
M: 041 376 113 
E: postojna@megaterm.si

 

KOMERCIALA

Sašo Mele
M: 051 677 672
E: saso@megaterm.si

 

MEGATERM d.o.o. - PE Koper

Ulica 15.maja 6
6000 Koper

E: koper@megaterm.si

 

 

TRGOVINA

T: 08 205 65 37
M: 041 799 588
E: koper@megaterm.si

 

KOMERCIALA

David Blaško
M: 040 500 212
E: david@megaterm.si

SLADA d.o.o.

Plinarniška 4a
3000 Celje

T: 03 490 47 70
F: 03 490 47 71

info@slada.si

5 FIVER d.o.o.

Šercerjeva ulica 22
4240 Radovljica
Slovenija

E: info@fiver.si

Ogrevanje

T: 0590 72 950
F: 04 531 21 29

Sanitarna oprema

T: 0590 72 954
F: 04 531 21 29

MEŽA d.o.o.

Na produ 80
2391 Prevalje

T: 02 824 62 46

E: info@meza.si

Kliknite za nalaganje zemljevida